Prywatna gorąca linia – niegrzeczna zabawa we dwoje przez telefon

Z zażenowaniem uświadomił sobie, jak bardzo pragnął jej dotknąć. Krótki, ale mocny pocałunek rozbudził go bardziej, niż sam chciał przyznać. Jej wargi były tak miękkie i podatne. Musiał użyć całej siły woli, aby oderwać się od niej. Obiecał jej to i miał zamiar dotrzymać słowa.
Wolałby tylko, żeby nie pociągała go aż tak bardzo.

Ogłuszający odgłos wybuchu, który rozległ się tak głośno, jakby bomba eksplodowała właśnie w ich pokoju, spowodował u obojga natychmiastową reakcję. panienka wykonująca sex telefon wrzasnęła, a partner do seksu przez telefon skoczy] na nogi, z pistoletem w dłoni rozglądając się po pokoju. Podbiegł do okna i wyjrzał na ulicę.
panienka wykonująca sex telefon rzuciła się w jego kierunku.
– Co to było? – krzyknęła, drżąc na całym ciele. Odruchowo objął ją ramieniem i przytulił.
– Jakiś wybuch – mruknął machinalnie, uważnie przyglądając się, jak zewsząd zaczynają nadbiegać ludzie. Usiłował usłyszeć, co krzyczą, ale ich głosy nie dochodziły tu dość wyraźnie.
panienka wykonująca sex telefon nagle zorientowała się, iż stoi mocno przytulona do doskonałe zbudowanego i niekompletnie odzianego osobnika płci męskiej. Niezbyt długa koszula nocna, sięgająca  do połowy   bezpośredniego kontaktu z jego ciałem, ale czuła, jak włosy na jego nogach łaskoczą jej udo.

Dlaczego warto bawić się w seks przez telefon?

– Cóż – stwierdziła drżącym głosem, usiłując bez większego rezultatu uwolnić się z mocnego uchwytu partner do seksu przez telefon. – To chyba nie był twój podróżny budzik.
Teraz, kiedy już zdała sobie sprawę z tego, iż nie znajduje się w środku eksplozji, usiłowała uspokoić się, ale jej serce ciągle mocno biło. Pomyślała, iż pewien nie uda się jej uspokoić, dopóki fak będzie stała – poufale przytulona do obejmującego ją mężczyzny.
Nagle jej wzrok padł na prawą rękę partner do seksu przez telefon.
– Skąd to masz? – zapytała, wskazując pistolet.
– Przywiozłem ze sobą – odparł, wciąż patrząc przez okno.

Dlaczego warto zainteresować się tą formą erotycznych igraszek?

  • pozwala wcielać się w różne role
  • uprawiając sex telefon (np. http://sextelefon.top/)możemy w ten sposób doświadczać intymności także na odległość

– Tylko wtedy, jeśli cię złapią.
– Ciekawa logika – wymruczała.
Wyglądało na to, iż partner do seksu przez telefon nie ma najmniejszego zamiaru uwolnić ją z uścisku.
– Czy możesz mnie puścić? – zapytała spokojnym głosem.